8 Ocak 2013 Salı

Demoralizee

Mahlasından da anlayabiliceğiniz gibi insanı 'demoralize' eden bi kişiliğe sahip bi arkadaşımızdır bu Demirhan. Aslında moralinizi bozduğu gibi birden sizi dünyanın en mutlu insanı da yapabilir -ki bunu pek fazla yapmaz-. Bi sabah uyanıp onunla konuşmak istersiniz ama aynı günün gecesinde yatarken ondan nefret edebilirsini ve bi daha görmek istemeyebilirsiniz. Sizi ağlatabilir ağlatırken gülme krizine sokabilir. Asla ne zaman ne yapacağını  tahmin edemezsiniz. 
Bu Demirhan var yaaa..... (diye başlamak isterdim aslıdna daha samimi bi şekilde ama ağzımın ortasına bi tane vurmakla tehdit ediyo beni şu an) Demirhan hayatınızda tanıyabiliceğiniz en bencil insanlardan biridir -ben bunun kendini koruma yolu olduğunu düşünüyorum, bi çeşit kalkan gibi-. Bu arada Demirhan'ın ego manyaklığından bahsetmezsem çok ayıp etmiş olurum. Minik bir egoist bu Demirhan bazen beni bile solluyo ego konusunda. Asla kendine laf ettirmez. Eleştirebilirsiniz ama yapıcı yönde, yıkıcı yönde eleştirirseniz sizi yıkar geçer orda. Kesin çizgileri vardır bazı şaşmadığı ama onun dışında rahat bi insandır yeniliğe açık yani.
Kısaca Demirhan'ı severim iyi bi insandır. Bu yazının onla ilgili olmasının nedenini de bi sonra ki yazımda açıklarım zaten. Demirhan gibi bi insanı tanımadıysanız gerçekten hayatınız da büyük bi eksiklik vardır. Ha bi de Demirhan'a asla ulaşamazsınız, çünkü o hep 'ulaşılmaz adam' triplerindedir.
Demirhan CANIM SELAM ;))))9

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder