Ana içeriğe atla

Her Kadın Sürtüktür

'Sen ne saçmalıyosun ?' 'Sen kendine ororospu mu diyosun şimdi ?' 'Böyle bi genelleme yapamazsın.' diyen hatunlar, hatunlarımız. Daha sürtük kelimesinin anlamını bilmeyen hayatın onu nereye sürüklediğini göremeyen hatunlar. Herkesin aynı anlamda kullandığı ama çok farklı anlama gelen bi kaç kelimeyi anlatıcam size ve sizde her kadının neden sürtük olduğunu çok iyi anlıcaksınız.
Öncelikle kevaşe, bu aralar çok fazla duyduğumuz bi kelime. Kevaşe demek kötü yola düşmüş insan demektir ama daha çok bunu farkettirmeyen insanlara söylenir. Bi nevi melek yüzlü şeytan.
Mesela kaltak, hepiniz bu kelimeyi kullanmışsınızdır. Ama anlamı ne ? Kaltak demek içindeki orospuluğu bastırmış fakat zaman zaman bunu engelleyemeyen su yüzüne çıkaran ve gerçekten pişman olucağı şeyler yapmış, yapıcak olan kadınlara söylenir. Bazı kadınlar, bazen kaltaklar.
Fahişe ? Fahişeler bu işi para karşılığında yapanlardır. Seks işçisi denilen türden. Bu insanları asla yargılamayın sizde hayatınızda yanlışlar yaptınız, yanlış yapmaya zorlandınız. Onların yanlışları çok büyük sadece.
Herkesin dilinde bi orospu almış başını gidiyo zaten. Eski sevgilinin yen sevgilisi mi ? Matematik hocanız mı ? Yoksa şu asistan mı ? Dışardan bakıp onları orospu olduğunu düşünemezsiniz orospular her yerdedir. Onlarda para karşılığı seks yaparlar, onlarda yanlışlar yapmışlardır. Tıpkı fahişeler gibi. Ama orospulara para veremezsiniz. Onlara pahalı hediyeler alır, lüks mekanlarda yemeğe götürür ve hiç yaşayamicakları bi hayatı sunarsınız, onlarda sizinle seks yapar.
Son olarak her kadın sürtüktür demiştim size. Sıra sürtükte. Sürtük ne biliyo musunuz ? Sürtük çok gezen kadın demek, sürtük hafif meşrep bi kadın demek, sürtük yaşamayı bilmek demek. Her kadının özenerek izlediği dizilerde filmlerde ki o sonunda hep mutlu olan kadın demek sürtük. Sürtük bir kadın eğlenmeyi bilen bir kadındır. Bir sürtükle dışarı çıktığınızda çok eğlenirsiniz size mükemmel şeyler yaşatabilir bir kaltak gibi sizinle girdiği mekandan başkasıyla çıkmaz. Geri dönerken yine yanınızdadır. Bir kevaşe gibi duygulardan yoksun değildir, sever, üzülür, ağlar. Ama hep mutlu gözükmeye çalışır. Bir sürtük cebinde parası olmadan da cebinizde paranız olmadan da sizin yanınızda durur eğlenmenin bi yolunu bulur. Sürtüklerin tek sorunu ne biliyo musunuz ? Belki de tek yanlışları.. Sürtükler gerçek dünyadan kaçarlar. Sürtüklerin ayakları yere basmaz. Sürtükler kendi dünyalarında yaşarlar. Ve sizde sakın bu oyunu bozmayın.

Yorumlar

  1. yazdiklarin sadece turkiye icin gecerli. ucuncu dunya ulkesinde yasayan birinin boyle cikip kocaman bir genelleme yapmasina gotumle guluyorum acikcasi.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Uzun Zamandır Sevgilim Yok.

Bir an kendin kötü hissedersin canın sıkılmaya başlar işte o an senin tamamen yalnızlıktan öldüğünü fark etmen gereken andır. Sana her selam veren erkeği kendine aşık etmek istersin, bir gün içinde potansiyel sevgili adaylarının hepsiyle görüşürsün. Herkes senin olmayan aşk hayatından sıkılmaya başlamıştır, bir konuşma içinde anlattığın 15 farklı insanın isimlerini akıllarında tutamamaya başlarlar sende buna sinirlenirsin, seni önemsemediklerini düşünürsün. 'Merhaba depresyon!' artık iyice saçmalamaya başlamışsındır. Her gece dışarı çıkarsın tabi farklı insanlarlasındır, ama her zaman masanda dikkat çeken bir erkeğin olmasına özen gösterirsin ve tabi diğer hatun kişilerin sevgilileriyle gelmelerini istersin, sevgilisi yoksa ve senden güzelse o kızı masada barındırmazsın bile. O andan itibaren tavırların, konuşmaların değişir, daha flörtöz bir havaya bürünürsün. Normalde peçete olsa sümüğünü silmeyeceğin insanlarla flört etmeye başlarsın. 'Hoş ama boş' dediğin erkekler …

Demoralizee

Mahlasından da anlayabiliceğiniz gibi insanı 'demoralize' eden bi kişiliğe sahip bi arkadaşımızdır bu Demirhan. Aslında moralinizi bozduğu gibi birden sizi dünyanın en mutlu insanı da yapabilir -ki bunu pek fazla yapmaz-. Bi sabah uyanıp onunla konuşmak istersiniz ama aynı günün gecesinde yatarken ondan nefret edebilirsini ve bi daha görmek istemeyebilirsiniz. Sizi ağlatabilir ağlatırken gülme krizine sokabilir. Asla ne zaman ne yapacağını  tahmin edemezsiniz.  Bu Demirhan var yaaa..... (diye başlamak isterdim aslıdna daha samimi bi şekilde ama ağzımın ortasına bi tane vurmakla tehdit ediyo beni şu an) Demirhan hayatınızda tanıyabiliceğiniz en bencil insanlardan biridir -ben bunun kendini koruma yolu olduğunu düşünüyorum, bi çeşit kalkan gibi-. Bu arada Demirhan'ın ego manyaklığından bahsetmezsem çok ayıp etmiş olurum. Minik bir egoist bu Demirhan bazen beni bile solluyo ego konusunda. Asla kendine laf ettirmez. Eleştirebilirsiniz ama yapıcı yönde, yıkıcı yönde eleştirirse…