3 Ocak 2013 Perşembe

ARKADAŞINI KALTAK SANAN KALTAK

Hayır anlamıyorum madem arkadaşına kaltak gözüyle bakıyosun niye arkadarşın ? Madem arkadaşın niye kaltak gözüyle bakıyosun ? Bu durumda ortada ki tek kaltak sen oluyosun. Yani sonuçta arkadaşım diyosun kaltak diyosun bana mı diyosun ? Kendine diyosun, mesela ben de diyorum sana KALTAK ! Ama bak ben sana şimdi kaltak dedim ya sen artık benim arkadaşım değilsin, bu kadar basit. Bi de şöyle bi durum var ki senin götü boklu sevgilini ben napıyım ? Zaten görüşmemin tek nedeni senin sevgilin sıfatına sahip olması. Nasıl bi değerin içine sıçtığının farkında mısın sen kaltakcım ? Allah aşkına elini vicdanına koy senden başka kim bakar ki zaten ona ? Bi de beni biliyosun hiç tarzım değil tatlım böyle şeyler. Neyse şu an seninle ilgilenmek istemiyorum daha önemli problemlerim var.
Ama şöyle de bi durum var bu konuyla pek alakalı değil ama arkadaşının aşkını çalan kaltaklar var. Ben mesela onlardan değilim. Sen beni öyle görüyo olsanda benim önümde öyle bi örnek var ki bunun ne iğrenç bi şey olduğunu bana gösteren bi insan. İşte mesela o da KALTAK. Hayır bi de gelip yüzsüz yüzsüz anlatışı yok mu vur kafasını duvardan duvara, dişlerin kopar kerpetenle yetmez çünkü o bi KALTAK. Amacın ne yani dünyada çük mü kalmadı da gidip benim hoşlandığım çocuğu buluyosun ? Bi de bile bile yapıyosun bunu sonra ben kaltak diyince auuv kaltaksın tabi kaltak kaltak kaltak.
Bi de şu var ben şimdi sana ona buna kaltak diyorum ya sen diyosundur içnden sen hiç mi kaltaklık yapmadın sen çok mu uslu durdun diye. Durdum abi. Ben ne arkadaşımın aşkına sulandım ne de aşkımın arkadaşına. Hadi diyelim yaptım bi kaltaklık. Sana ne ? Yaptıysam kendime yaptım sana mı yaptım ne bu saçma sapan tavırlar ? Bi de sen ki bana arkadaşım demiş insan beni tanımıyo musun ? Benim böyle bi şey yapmicağımı bilmiyo musun ? Madem bilmiyosun ne diye arkadaşım diyosun ?
Bak tatlım her türlü sen zarardasın. Şimdi al o sünepe sevgilini, sende al şu arkadaşımız dediğimiz yavşağı siktirin gidin burdan. Arkadaşlığımıza son veriyorum ki vermiştim zaten ama bunu sürekli söylemek sizin gibi ibnelerden kurtulduğumu bilmek bana büyük haz veriyo. Hadi çaaav !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder